Kaip priversti likimą nustoti pokštauti?

Klausimas: Noriu paklausti, kaip priversti likimą nustoti pokštauti? Nes aš negaliu nieko planuoti į ateitį, negaliu planuoti net valandą į priekį, o jei ką suplanuoju – būtinai atsitinka kažkas, dėl ko turiu atšaukti visus planus ir viskas sugriūva. Taip nėra lengva gyventi, nes viską turi daryti šią minutę, dėl to pykstuosi ir su drauge, nes negaliu planuoti vestuvių, nes žinau kad viskas žlugs. Gal galite ką nors patarti? Ačiū už patarimus iš anksto ir jei galima norėčiau gaut atsakymą ir elektroniniu paštu.

Atsakymas: Gan keblu atsakyti į tokį abstraktų klausimą, be konkretaus konteksto. Sutinku ir pritariu, kad išties sunku gyventi, kai nesi savo laiko, noro, minčių, poelgių ir sprendimų šeimininku.
Išeitis būtų – tapti juo. Kaip?
Prisiimant sau atsakomybę už visą savo gyvenimo kokybę.
Suprantu, kad tapti savo gyvenimo šeimininku gali būti gan sunku, ypač jeigu to niekad nedarėte, nes tuomet teks priimti konkretų sprendimą vesti savo draugę ar ne. Tačiau, kad ir kaip keistai tai neskambėtų, jums teks tik išgyventi savo asmeninio sprendimo pasekmes.
Prašote patarimo? Siūlau kreiptis asmeninės konsultacijos pas specialistą, tai būtų pats tikslingiausias atsakymų paieškos būdas.

Sėkmės!!

Šaltinis :http://psichika.eu/blog/kaip-priversti-likima-nustoti-pokstauti/