Patinka vienas bendradarbis: įdomus žmogus, patrauklus vyras

piesinys

Klausimas: Laba diena, jaučiuos pasimetusi dėl vienos situacijos. Patinka vienas bendradarbis.Įdomus žmogus,patrauklus vyras. Nuo pirmos dienos neįžūliai flirtuojam. Pradėjo jis. Tai smagu, pakelia nuotaiką. Bet būčiau nieko prieš artimiau bendraut. Ne darbe. Tik nepasakysiu juk to pirma. Kaip sužinoti ką jis jaučia? Ar jam tik pramoga darbe? Jis lengvai bendraujantis, bet jaučiu uždaras žmogus. Labai planuoja savo veiklą, ateitį. Taip jau 3 mėnesiai. Nežinomybė slegia daugiau nei norėčiau. Kaip patartumėt vertinti tokią situaciją? Ir kaip elgtis, kad jausmai nepradėtų kliudyti gerai dirbti?

Ačiū už atsakymą,
Laima (vardas pakeistas)

Atsakymas: Sveika, Laima. Perskaičiau Jūsų laišką. Rašote, kad lengvas flirtas ir neįpareigojantis bendravimas darbe pakelia nuotaiką ir sukuria intriga. Tačiau situacija jau kiek užsitęsė ir nebetenkina.

Kadangi tarpusavio bendravimo taisykles kuria dviese, tad ir nerašytos žaidimo taisyklės galioja abiems. Jeigu Jus nustojo tenkinti esamos, sukurkite naujas:

– Atsibodo neįpareigojantis flirtas, nustokite pati palaikyti tokią bendravimo formą.
– Norite pabendrauti ne darbe, pasiūlykite susitikti po darbo.

Manau, sutiksite su teiginiu: Kiekviena situacija turi daug pasirinkimo variantų, todėl jeigu rezultatai nebetenkina, tiesiog padarykite kažką kitaip.

Sėkmės!!

http://psichika.eu/blog/patinka-vienas-bendradarbis-idomus-zmogus-patrauklus-vyras/