Apie mane

Neringa Mikalauskaitė

Esu, Neringa Mikalauskaitė, Inovacinių psichotechnologijų Instituto praktinės prischoterapijos cenrto vadovaujamo S.Kovaliovo (Maskvoje) vyresnioji specialistė; INP psichoterapeutė, konsultantė, koučingo specialistė.

Vienintelė Vilniuje autorinio sertifikato, suteikiančio teisę savo praktikoje taikyti „Integralinį neuroprogramavimą“ S.Kovaliovo metodą, turėtoja.

Master Practitioner in the art of Neuro-Linguistic Psychotherapy, Professional coach ICU, NLP TimeLine Master Practitioner (Makani Academy), Practitioner of NLP (Richard Bandler). Socialinės panoramos konsultantė (Lukas Derks. Social panorama consultant)

Išsilavinimas
Aukštasis: Vilniaus universitetas;
Inovacinių Psichotechnologijų Institutas (Maskva, Rusija)
Maskvos psichologijos socialinis institutas; Kirovo praktinės psichologijos institutas.

Turiu dvi specializacijos pakraipas – tarpusavio santykių kokybė ir žmogaus kaip asmenybės tobulinimas.

Gyvenimo kokybė – susideda iš mokėjimo bendrauti su tave supančiais žmonėmis. Tai lyg oras prisotintas deguonimi – kuris reikalingas kokybiškam gyvenimui. Ir tik per santykius su kitais sėkmingais žmonėmis galime siekti savo tikslų ir svajonių.

Mokėjimas užduoti sau teisingus klausymus ir į juos atsakyti tai reiškia gyventi pilnavertį gyvenimą.

Visi nežinau, nesuprantu, nemoku, negaliu – turi savyje jau užkoduotus atsakymus, kaip juos ne tik suprasti, bet ir realizuoti pačiu klientui saugiausiu ir priimtiniausiu būdu. Visas iškilusias problemas galime rasti individualių sesijų metu. Po sekmingų sesijų klientas pats moka analizuoti savo būseną, ją įvertinti ir priimti teisingas išvadas bei veiksmus.

Susipažinkime:

Tel: +370 616 01566
el.paštas: mneringa@psy-in.ru 
Skype vardas: nemi0808– online konsultacijos visais aukščiau nurodytais klausimais.