Integralinis neuroprogramavimas

Integralinis neuroprogramavimas, autorinis profesoriaus Sergejaus Kovaliovo psichoterapijos metodas (kuris nuo 2013 metų yra oficialiai Rusijos federacijoje pripažintas atskiru šiuolaikinės psichoterapijos modalumu). Šis veiksmingas metodas daptuotas prie šiuolaikinio žmogaus poreikių.  Išplėsta, išgryninta ir susisteminta praktinės psichologijos sritis, orientuota į asmeninę psichoterapiją, kuri realiai padeda žmogui kurti savo gerovę, būnant efektyviu ir laimingu jau čia ir dabar.

Teoriškai:
Integralinis neuroprogramavimas – universalus žmogaus gyvenimiškos veiklos, tiek vidinės (sąmonės ir kūno), tiek išorinės (taip vadinamos objektyvios realybės, kitaip Būties), valdymo meta- metodas („meta“ todėl, kad sumoje, tai sudėtinga sistema, apjungianti metodus ir psichotechnoligijas).
Praktiškai:
Tai, tiesiog, būdas (labai platus ir didelis) padedantis keisti (žinoma, į gerąją pusę) save ir savo gyvenimą.
Integralinis neuroprogramavimas- konkrečiais metodais ir psichotechnologijų pagalba padeda ir efektyviai pasiekti savo gyvenimo kokybės pagerėjimo iki visiškos gyvenimo pilnatvės suvokimo ir pajautimo.
Integralinis neuroprogramavimas – autorinis profesoriaus Sergejaus Kovaliovo (Rusija) metodas psichoterapijoje ir konsultavime, kurią dar kitaip galima pavadinti mokymu kaip būti efektyviu ir sėkmingu.

Gyvenimo pilnatvė susideda iš efektyvumo ir laimės, kurių pagrindai yra tobulumas ir sėkmė.
Formulės tokios:
Gyvenimo pilnatvė = Efektyvumas + Sėkmingumas
Efektyvumas (Darbe, Piniguose, Santykiuos ir t.t.) yra tik būtina pilnatvės sąlygą
Sėkmingumas yra visiškai savarankiška ir atskira sąlyga.
IR
Gyvenimo pilnatvė = Tobulumas x Sėkmingumas

Gerovės žvaigždė

Detalizuojant toliau žmogaus gyvenimo pilnatvę, galima atrasti pačias pagrindines ir bazines dalis – jų yra penkios – dėl to NLP rytų versijoje yra, taip vadinama, „Gyvenimo Gerovės žvaigždė“, penkiakampės žvaigždės, kiekvienas spindulys tai:
Sveikata, Santykiai (socialiniai, asmeniniai), Meilė, Seksas (kartu, vienam spindulyje),Pinigai ir Darbas.
Sveikata savo ruožu dar yra skaidoma į :
Dvasinę (gyvenimo tikslo suvokimo)
Psichologinę (kai pats gyvenimas teikia malonumą)
Fizinę (kai, tiesiog, užmiršti apie ligas, nes esi sveikas).

Dar vienas svarbus aspektas, kurį verta žinoti, kad jeigu jauti pilnatvę ir gerovę kurioje nors vienoje „Žvaigždės“ srityje, bet kitose srityse
pilnatvės nėra, tai visumoje praloši gyvenimui, nes pilnatvės jausmas yra kompleksinis.