Antrasis bėgimo etapas

Psichotechnika „Asmeninio gyvenimo detalizavimas“ padės išsiaiškinti, kokia yra dabartinė jūsų būsena (DB), o taip pat išryškinti norimą būseną (NB). Vėliau Maratono kelyje Jūs dar labiau sukonkretinsite savo norimą būseną (NB) ir motyvuosite save pereiti iš DB į NB, pasipildydami reikiamais resursais ir atlikdami atitinkamas psichotechnikas. Bet tai – kituose etapuose. O dabar – psichotechnika „Asmeninio gyvenimo detalizavimas“.
Į keturis stulpelius (taip bus aiškiau ir paprasčiau skaityti ir Jums pačiam ir kuratoriui) surašykite po 7 +/- 2 sklandžiais ir detaliais sakiniais
atsakymus:
423394_567140696639464_2038721285_n

TURIU ir NORIU turėti
(tai, ką, laimei, turiu ir noriu turėti)

TURIU, bet NENORIU turėti
(tai, ką, nelaimei, turiu)

NETURIU, bet NORIU turėti
(tai, ko, nelaimei, neturiu)

NETURIU ir NENORIU turėti
(tai, ko, laimei, neturiu ir nenoriu turėti)

Atlikę užduotį atsakymus paskelbkite forume ir asmeniniu pranešimu apie atliktas užduotis praneškite Jus kuruojančiam konsultantui.

Primenu – tam, kad rezultatas tenkintų Jus pačius, pirmiausia viską rašykite ranka sąsiuvinyje ir tik po to perspausdinkite pranešime į forumą. Kai rašote ranka, Jūsų kairysis smegenų pusrutulis, kuris yra atsakingas už vaizdus ir kūrybą, tampa aktyvus, o į forumą perrašoma tam, kad būtų galima patikrinti ir pakomentuoti Jūsų darbą.

Sėkmės !!!